çıkartalım Esra adamlar Çıldır tabloyu saklayabilmek

Admin

Administrator
Staff member
için söyledi kelepçe Size göndermiş yani şu Bence ciddi bir maliyet en kablolar çalışın da fark etmez Ama küçük açılmamıştır yani onu dene adamları Sevdik de diyorum şimdi yapmamız gereken bir tarafına bu girişi bağlayacağız diğer tarafına da bir takip Diriliş olan adaptöre bağlayacak bağladıktan sonra yapmamız gereken çok basit fiillere 5 öyle gösteriyorum diyelim ki bir iPhone 12 Pro Mac var yapmam gereken çok basit buradaki Apple olursunuz buraya Kemal saat sürmez kendisi yapışıyor zaten şimdi iPhone 12 ay SMS 5 özelliği var

Hemen Yokuşu aşağı Selçuk'ta güvenli bir şey derken şöyle gösterebilirim şu anda elimde 20 bin liralık bir telefon varken bunu bu şekilde sallıyorum düşmüyor ne kadar güçlü yakıştığını sizleri göstermiş oluyor ya şöyle bir cihaz geçirdim Bu benim gerçekten çok beğendiğim bir cihaz Instagram hikayelerini takip edenler varsa Biliyorlar zaten gözü kapalı alabilirsiniz 1100watt fakirliğin emekli olduğunu adaptörü type-c girişini buraya bağladım ve fişe taktım Arkadaşlar bir şey taktıktan sonra şarj olmaya başladığını görüyoruz Bu arada

Fikret Akdeniz'de şurada Birliği ışık yanıyor sönüyor Bu cihazı çalıştı anlamına gelir gücü var Şimdi bunu tekrar telefonumu bağlıyorum şu andaki animasyonda Neyse animasyonu %30 şarjım var şimdi buradaki ibareler önemli yani standartları destekli olması önemli şurada bir yuvada var 2 indir demiştim Bu ne anlama geliyor Android telefon şurada bir Dursun Burada iki kısma Eğer ekli olan bir ev bırakırsanız Şarj oluyor şu anda Hasan'ın Airport to Ben de bunu şuraya bırakacağım ve Işığı Gördüm eposta Şarj oluyor Arkadaşlar aynı

anda tek bir kablo ile masanın üzerinde Yani çalıştığınızı düşünün hem bildirimlerinizi cevap diyorsunuz hem de 2 tane cihazınızı aynı anda şarj edebilirsiniz masada yer tasarrufu aynı zamanda estetik bir görüntü ve beraberinde de yeni teknolojiyi getiriyor şimdiden bu telefonu buraya koyduktan sonra şarj olmasını istiyorum çünkü iPhone 12 sonra ettim bataryası oldukça büyük yani sadece için böyle saatlerce beklemek istemiyorum şimdi burada güzel haberi vereyim mektup onun bursluluk indir şarj aleti 15 bak hızlı şarjı destekliyor