arkadaşlarım var Türkiye'de herkesin çok

Admin

Administrator
Staff member
yakından Sanadır muhasebeci tarafından dolandırılmış sonra da Haber sitelerine düşmedi En çok iz filmleri Dizi izledim Japon Şu an açtım ben takılıyorum Biliyor musun böyle yok yani uygulamaları olunca deyince ben takılıyorum ben izin vermedim yani Paranoyak olabilirim Neyin peşinde böyle bir şey Amerikalılar yapınca Burslar yapınca amerikalıları tercih ediliyor böyle bir şey almayacağız demek yani Neyse devam ediyorum bir tane fotoğraf çekip bir şey yapabilir misin Kazan net olsun diye mesela bazı şeyler de söyle mesela Biraz

parlak çok hızlı değil mi bu konularda bence esela bağırıyor araba yani çok hafif bir yokuş diyelim yok hıçkırıkla çıkıyorum artık Böyle arkanda millet torna torna torna arabanın en bilinmeli ve İlk arabayı aldığım zaman işte biraz böyle bir yokuş var bale modunda falan vermiş olabilir oyun çok hızlı yapma falan diye 4 kişiliktir Aslında o yüzden böyle en güzel yanı gerçekten çok havalı arka koltuk değil çok iyi ama kalkmış ama en güzel şeyi bir anda kullanıp bir anda yavaş biliyorsun benim artık Sanki böyle her şey tek parça var peki

devam ediyoruz o zaman biliyor musun Yaşlanmış olur da öyle kaldı bir şey söyleyeceğim paralar İş Bankası'nda mı değil mi irem kendi sahipliği ara bir çekim yaptık 200 günlük yapalım diye belki 400'e yakın bir kombini fotoğraf çektik ben şey dedim Elif'e bir tane çıkardım Vallahi çok fazla kız böyle Sonra buraya gelene kadar siliyorum Bilgisayarı açıp arıyordum oradan onu atıyordum falan böyle tamam o zaman aldın Sayın ilginçliği yaklaşımı var markası olarak bunu yaparken istiyor Devam ederken Şimdi ise başlı başına bir

durumda ve bağımsız tek başına artık ürünler ile karşımıza çıkabiliyor bugün 10.000'den Fazla çalışanın yarı saygı departmanında çalışan özellikle Magic 3 serisi gibi duyurduğu yeni Premium kaliteli ürünleriyle son dönemde Çin pazarına ciddi bir hata geçmiş durumda Onur 7 serisi cep telefonuna ediyorduk şimdi satış rekorları Kırdılar Firmanın yeni vizyonunu inovatif yapısında Magic Bullet son 5 gibi ürünlerde net bir şekilde görebiliyoruz dizüstü bilgisayarın özelliklerini hızlıca bakacak olursak Eğer intel core i5 10210u işlemciden