Arkadaşlar bu çok güzel bir şey hepsini şarj ediyor

Admin

Administrator
Staff member
Yani sizin cihazınız işte olmadı destekleriz 7.30 beklenir veya EKOK 215/65 bu Aralık'taki şarj imkânlarını Tabii ki destekliyor ama 15 patla iPhone şarj edebiliyor olması Şimdi biraz Apple Watch your aynı zamanda Airport to veya bir Android cihazı Ve tabii ki de bir iPhone 12 nasıl şarj edeceğim 3 yıl da aynı adamı Sadece sen Bu kutuyu çıkartalım bunu çaresine bakalım şimdi bu işin bir arkadaşınızı bir kenara bırakalım bu arada şöyle beklemeye buranın oynayabiliyor olması ergonomi açısından çok avantajlı bunda belirtmiş olalım birde

kaydırmayan dış yüzeyi var isteseniz de hani böyle elim çarptı bir şey oldu telefonuma bir sıkıntı olur mu Cevap hayır size bilgi daha vereyim eğer şu anda bende kılıf yok ama NX uyumlu bir kılıf varsa kılıfla beraber taktığınızda de zaten aynı şarj performansını kılıp aktarıyor aşağı şimdi geçelim şu Arkadaşlar bu sefer şu 3001 olanı açacağız kutunun tasarımı biraz daha farklı şuraları keserim Ben de sizlerle beraber ilk yapar çalışıyorum şimdi kutunun jelatinli çıkaralım ama mektubunu Gerçekten tebrik ederim malzeme kalitesi çok iyi

yani Bu benim çok dikkat ettiğin bir konu hiç böyle masraf tank açmıyorlar çünkü genelde böyle aksesuar üreticileri belli bir zamandan sonra böyle nasıl desem malzemelerle çıkıyorlar piyasaya İnşallah Mekke olur kendisinin bozmaz Evet yine aynı kablo buradan çıktığı oldukça güçlü bir iki buçuk takipçisi olan kablo Şu Arkadaş zamanında bisikleti bizim sizden böyle şeyler bastırmıştır Bu arkadaşın kendisinden çıktı Başka ne var şurada bir tez var bu gelince İletinin Ben çıkartalım de arka tarafta da bir yapı var şurada görmüş

olduğunuz bir yapı kutunun içerisinden başka bir şey çıkmadı Tabii ki Apple Watch şarj etmek için neye ihtiyacınız var Apple için kendi şarj aletini ihtiyacınız var şimdi o şarj aletini alıp bu yapının içerisine yerleştirmeniz gerekiyor Bu operasyonu yapan hemen bu kabloyu temini ettik Arkadaşlar bu kablo oldukça pahalı bir kablo şimdi yaklaşık 400 lira olan bir kutunun içerisinden çıkmasını Hani beklemek biraz fazla bir beklenti olabilir Şimdi bunu ne yapacağız buraya monte edeceğiz ilk operasyonu nedir kutunun içerisinden