bağlantılar Bu arada bu arkadaşın 5G desteği

Admin

Administrator
Staff member
var ama ilçemizde şu anda 5G yok Olursa kullanırız Bu aşamadan sonra bazı onayladık vermemiz gerekiyor otomatik güncellemeler parmak izi ayarlarım isterseniz arkadaşlar 4 haneli pin yapalım az olduğu için 123473 hesap kullanıyoruz şimdi kaydederim bu ekran ağzından bir parmak ile okuyacağız sahip telefon hem de görmüş oluruz zayıf hızlı bir şekilde şimdi deyince dokunuşların amam diyoruz başarılı kaydedeyim birbirimizi
tanımamıza yapalım arkadaşlar başlayalım Çünkü söylüyor kamerası var başlayayım diyorum şöyle İşlem

tamam düşük ışıkta da yüzümü açabilen bir telefon bazı servisleri paylaşmayın kabul ediyorum Bu arada işin bu kısmı çok güzel çünkü bir Android iPhone telefondan Ziya bey Neyi Turk buraya taşımak çok kolay nasıl yapacağımızı göstereceğim başka bir cihazdan aktar diyeceğim bunu sonkunun uygulamasıyla yapabiliyorum görmüş olduğu gibi Huawei Android iPhone ve iPad den taşına biliyorsunuz Ben bir Android cihazdan taşınacağım diğer Android cihazda son kalan uygulamasını yüklememiz gerekiyor günlük demiştik şimdi bazı

izinler vereceğiz 7 tane izni verdik Şimdi Pierre telefonumuz bu eski telefondur diyoruz ve burada kamera açılıyor buradaki QR kodu okutuyorum yeni telefona bağlanılıyor diyor 2 telefon arasında bir Network bağlantısı kurulacak arkadaşlar transfer konusunda inanılmaz hızlı işler devam etti görmüş olduğunuz gibi benim bir önceki Android telefonda kullandığım uygulamalar 102 tanesi buraya aktarıyor Bu neden haber rehberim aktarıldığı takvim aktarıldı şimdiki ihtiyaç duyduğunun uygulamaları dilersek guave ekkal evlendik

indirebiliyoruz arkadaşlar et bld Gerçekten iceren olarak çok yeni uygulamalar var En son Garanti Bankası artık işte gerçekten Başarılı bir operasyon olduğunu söyleyebiliriz Aile ve Sosyal ağlar var Facebook WhatsApp gibi onları da size göstereceğim Samsung tarafı Tamam dedi bu taraf şu anda kurulumu gerçekleştiriyor gerçekten çok hızlı bir işlemci var Huawei kirin 9510 metre mimarisine sahip olan bir teknoloji ve kültür uygulama şu anda buraya yükleniyor arkadaşlar büyük operasyon Bir de ters oruç var Yani inanılmaz