bana kameramız var 50 megapiksel çözünürlüğe

Admin

Administrator
Staff member
sahip 19 diyafram açıklığı ile beraber geliyor Bir de Ultra geniş senin kamera 20 megapiksel 8 Yani muhteşem bir düşük Işık performansı var aynı zamanda Ultra geniş açılı olduğu için kenarındaki nesneler acaba fotoğrafta bozulma gösterecek mi cevap yapay zekası sayesinde tabii ki hayır bir kere o fotoğraf kameramız var arkadaşlar Bol bol yakınlaşma yapabileceğiniz bunun çözünürlüğü 12 megapiksel - 3.4 fiyatlama çıkan sahip olunan e yapabiliyor 5'in ortak sonu kayıtsız yaklaşabiliriz Buca'daki bir sunum yapmak istediğinizde

yetenek 12'ye kadar çıkıyor Bir de 53 dijital Zoom yapabiliyorsa De ki çok yaklaştıkça elinizdeki hemen bizim yardımımıza koşuyor Çektiğin zaman karanlık çıkan Neyse eşdeğer sayesinde Yapay Zeka sayesinde Daha aydınlık çıkardı orada daha sanatsal sonuçlar çıkabiliyorum kamera var yani Baş başa bırakacağım birazcık da önündeki kameradan bahsedeyim Sonra işte o çok merak ettiğimiz fotoğrafta gidip performansını canlı göreceğiz öndeki kameralardan bir tanesi akıllı Ultra geniş selfie kamerası ve bir tane de top sensör var İki

tane kamera gibi olsa da bir tanesini derinlik algılayabildiği için çok iyi fotoğraf fotoğraflar çekebiliriz önceki kamera 13 megapiksel çözünürlüğe sahip çekebiliyoruz bununla beraber selfie çekerken özellikle TikTok kullanıcıları bunu çok tercih ediyor Yavaş çekim ağır çekimde full HD çözünürlük 240 kareye kadar sonuç alabiliyorsunuz Dilerseniz atı daha fazla uzatmadan İstanbul'un çok güzel bir yerine gidelim ve Huawei Mate 40 Pro ile fotoğraf ve video deneyiminize başlayalım Paylaştık çekimler hakkında fotoğraf ve video sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz yorum yazmayı unutmayın

Benim elimde bulunan ga-400 bir küme model olarak geçiyor full HD bunun birkaç farklı versiyonları da mevcut Ben bulduğum en uygun fiyatlı Merak etmeyin videonun ilerleyen kısmında Özellikle bu cümleyi 3000 serisi ekran kartları sahip dizüstü bilgisayarları için performans artışı elde etmeye Sana birkaç püf noktası bulmaca konuda muhakkak kaçırmaması öneriyorum kaybetmeden boyutundan yapısından başlıyor zephyrus g14 bilgisayarımız 18 santim uzunluk 22 santim derinlik ve tamı tamına 18 milimlik kalınlığa sahip ağırlık noktasında ise 1.6 kilogram