birini Gerçekten çok başarılı ne sen beni aşkım

Admin

Administrator
Staff member
Dokundurarak buradaki fotoğraf ekranınızı paylaşın biliyorsunuz ekosistemin içerisinde yüksek Sen bir özellik bunun bilgisini vermiş olayım koyu moda ya da 5 geçe tek tıklama ile seçebiliyorsunuz arkadaşa enerjisi ile görebiliyoruz Burada ev düzenle butonuna bastığımızda da aşağıdaki nitelikler bizim sınıfta bir ses kaydedicisi veya kablosuz ters şarj yani Bu arkadaşlar başka bir telefonu şarj edebilirsiniz İşte bu arabirimi O nedenle çok seviyoruz isterseniz bir de ayarlar konusunda Size bazı arabirimleri paylaşmak isterim görmüş olduğunuz gibi

çok sade basit ve tasarımı var ihtiyaç duyduğumuz özellikleri bulabilirsiniz ayarlarını içerisinde de arama yapabiliyorsunuz Şimdi sizlere soracağım bahsetmek istiyoruz görmüş olduğunuz gibi arama motorunda ötesinde bir uygulama Platformu bu çünkü alışveriş emojiyi haberler namaz vakti koymuş restoranlar yani kimler hava durumu aşağıda en çok aranan Gündem maddeleri var ana uygun bir şekilde hani kullanım alışkanlıklarının takip ederek en uygun şekilde bana gösterecek olan haberler var arkadaşlar şurada devamlı

ettiğiniz zaman haber verin görebiliyoruz arama kısmına geldiğimizde trend olan uygulamalarında tanıtımını burada görüyor şubeden fotoğrafçı konu aç İzin vereceğim bu fotoğraf bir konu ile beraber aramak istediğiniz şeyi fotoğrafında çekebiliyoruz Yani bu bir geçici olabilir diyor eşya alabilir bir alışveriş yapmak istediğiniz bir ürün olabilir bunların fotoğraflarını da çekerek şurada izin verdikten sonra Bu aramayı da gerçekleştirebiliriz sizi özel kısmı bıraktıktan sonra ben diyecek seçenek var burada fare isimlerini de giriş yaptığımızda bulutlar

saat sonra bizim bu ayarlarımıza kullanım alışkanlıklarını bilmeniz gereken her şey buradan ulaşabiliyorsunuz şimdi Dilerseniz kamera yeteneklerine bakalım sonraya anlatmaları önce kılıfı Çünkü o lensleri görün arkadaşlar Her biri lens ne işe yarıyor buna bakalım dairesel bir Aslında bu güzel bir şey Neden Çünkü simetri hastası olan birçok kişi var bu tasarımlar onlara daha uygun geliyor burada görmüş olduğumuz 4 tane lens var Her bir lensimi yetenekleri ayrı ve ihtiyacınızı karşılıyor şimdi bu nesnenin sizlere saymaya başlayacağım hiç