bu şekilde dönüyoruz Bir de açık olan uygulamaları

Admin

Administrator
Staff member
göreceğiz o kaydırıp bekletiyoruz arkadaşlar buradaki erkeklerimiz de bize göstermiş oldu ve aradığınız gerçekten çok iyi Bu arada 90es Taze mi oranına sahip ortalamanın üzerinde bir tazeleme oranına sahip olduğu için akışkan bir ekran şu anda bizi karşıladı ve bakın neler neler kurmuşuz arkadaşlar görüyor musunuz Biz kurduğundan dijital operatör hattı Amerika'daki kullandığım uygulamaları bile ben kafamı yukarı kadar hepsini kurmuş Şu anda bir sürü uygulamayı görüyorsunuz mesela WhatsApp var WhatsApp'a

tıkladığımız zaman WhatsApp çalışıyor değilim ki az önceki Android telefondan taşınmadan yeni bir bağ veya aldı bunu kaldırıyorum kaldırdım arkadaşlar WhatsApp'a gelebilecek miyim cevap Evet peki Nasıl gireceğim Sarayı yaşıyorum Yine de diyorum kabul ediyorum arkadaşlar arabamızı yaptık hemen indir seçeneği şu an karşımda indir diyorum şuradan da değil izin veriyorum indirme listeme Ökten de bir kontrol et diyorum bunun için tekrar sormana gerek yok Siz teslim edilmedi diyor yani bir güvenlik taraması yapıldı yiyip geliyorum

arkadaşlar WhatsApp'ım tekrar kurulduk denizler operasyonu anasayfaya geliyorum isterseniz şu anda görüyorsunuz yaptığım operasyonları çünkü sol ve sağ ol şimdi atıyorum onu da inceleyeceğim bize bakar mısınız bay bay 6 olunca inanılmaz sözü şu anda et vererek kendisini güncelliyor ihtiyaç duyduğumuz mesaj Garanti Bankası'na Bir bakalım şu anda göründü arkadaşlar aç dediğinizde de Garanti Bankası uygulaması açıldı güvenli bir şekilde kullanabiliyorsunuz ne de sizlere göstermek istiyorum bir haritayı Çünkü adamlar

harita konusunda mükemmel bir servis yaptılar dünyanın birçok şehrinde anlık trafik bilgisi de dahil olmak üzere bu servisleri size Akdere biliyorlar bu navigasyon için yatak uygulama geliştiren kişilerin Herhangi bir problem yaşanmaması için ihtiyaç duymuş olduğu servisler Van en önemlilerinden bir tanesi haritalar şu anda kabul ediyorum tamam diyorum ve şu anda konumuz belirlendi Şuradaki işarete tıklandığında trafik seçeneğini de aktif olarak izleyebiliyorum harita servislerinden sonra şu ara benimle biraz dolaşalım Çünkü diyen bir ara