bunu şimdi böyle aldığınız hemen çalışıyorum

Admin

Administrator
Yönetici
dedi sorun yok Ama içindeki yönettiği Şu an ben kendim çıkacağım dediğin zaman Aynen telefonlarda olmaz şu iğneyi düşüyorsunuz şuradan geçiriyorsa zor hemen kapanıyor içinden çıktı şöyle bir iletken sileceğim görüyorsunuz Ben zaten anlaşmıştık içinden Şu son kontrolüdür kendi emiş çıkıyor Budak Oyun Portal v15 özlemişler Bunun ne anlama geldiğini de çok emin değilim yani bu şeyi karıştırıyorsun sokakta satılan delikli çarşıda bulamayacaksın Onu kast ediyor herhalde diye düşünüyorum şunun ben çöktüm Tabii tak tak şöyle

buluşacaksın bilgisayara taktım çalışıyor normalden işçi olarak çalışıyor sanıyor dedi sorun yok kendininkini buna taktım çalışıyor yine bir sorun yok Dolayısıyla bununla yani Şuradaki ifade fizipol tutmadın bunu bunu yine boş bunun açtırılabilir değiştirilebilir emzik kutusu olarak değerlendirilmekte çıkınca yok Gördün yapısına çok basit her işlemden sonra tekrar üzerine konulan şeyler değildir Ama ne olur da bir şey başına gelir sokakta çarşıda satılan herhangi bir Koruyucu bant bant yapıştırıcı görecektir şurada Karacasu'da ki sadece sadece bu olduğuna göre

acelesiz olması düşünülemez yanıyor bilgisayara taktığımız zaman hemen sakın formatlama hepsinden programdan çıkıyor en önemlisi bunun bir yedekleme yazılımı lan o yedekleme yazınız bunun Hadi bulun dil bilgisi istedim yedeklemek için programlamaya yarıyor Hatta şifreleme özelliği var sıkıştırılma özelliği var Onu kullanabilirsiniz kuşlarının destekliyorsunuz işte yazılımından bize seri numarasından halledeceksin İzmit anlayacaksınız bile özelliklerini gösteren faaliyet gösteren düzenli akü gösterge paneli var o çalışıyor O da içinde

onları bence 161 yeri ayrı bir yeri Ondan sonra olmaz ama bir değişim da olmayanlar bu işte bir kontrol yazılımı kökünden çekiyorsunuz Ondan sonra bununla konuşacağım başlıyorsunuz Ya zaten kullanmıştık anakart glisemik kontrol ederken kullandığı nasıl yazdığımı bunu da kullanıyor yoksa bambaşka bir sen kullanıyorsun sadece bunun için ne koymuş renkleri değiştirin izin veriyor Bu hazır olan şu an sadece bu tablo çıktı benden üzerine baktım Hani bazen eksik oluyor ama sadece bahsetmiş Benim gözüm Bosch buzdolabından daha çok şey çıkıyordu hasta biraz