cihazımı koydum Ama saçma olur yani Ama

Admin

Administrator
Staff member
yine de ben bütün bu yetenekleri göstermek istedim 15 watt'a kadar Kablosuz hızlı şarj imkanı olan bu su içtim bir arkadaşımı da yine sizlerle paylaşmış olayım işin tek bir resmi kablosuyla 3 tane cihazı şarj yapacağız acaba gözlü şarj olmayabilir mi diye merak edenler olabilir Şu anda bakın evde şarjda Apple borç çıkarsa olduğunda bunun hızlı kablosuz şarj olduğunu gösteren bir telefon var elime Samsung Galaxy s20 Ultra Şimdi ben bunu buraya koyduğumda şu anda kablosuz şarj ilk onu gördük Ekru hızlı kablosuz şarj yazısında görür

Yani bu gerçekten Muazzam 3 yıldır aynı anda şarj ederken telefonu hızlı şarj etmesi gerçekten çok iyi Bu arada Samsung cihaz şarj olurken böyle güzel animasyonlar da yapıyor belki ortamda şenlik olabilir diye düşünüyorum gerekli olan nasıl buldunuz ergonomik olduğunu düşünüyorum kolay taşınabilir olduğunu düşünüyorum seyahate Gideceğiniz zaman şöyle bir aksesuarı aldığımız zaman Kurtarıyor maç sonucunu üzerinin daha Derli toplu görünmesini sağlıyor yorumlarınızı teknik bilgiler ve güncel fiyat satın almak için

gerekli olan yükleri kısmından temin edebilirsiniz Hakim değilim O yüzden bu konsepte değil mi Tamam o gün için arkadaşım sen niye başlamıyorsun zaten öncesinde beni herkes bir youtuber olarak şey yapmıştı bir şey olacağı zaman bana soruları falan böyle kendimi ona da sokmuştur kendi kendime konuşarak makyaj falan yapıyorlar sonra bir gün başladım ya Bana kimse sen ne yapıyorsun demedi ailede herkes burada izlediklerini yapıyor telefonu kullanıyorum biraz daha böyle işte daha güzel içinde tam Çünkü Ali adının da öyle oldu

annesine Diyorum ki yani bunu ne zaman kesmeyi düşünsün kalacak falan yani olabilir Ben Mia kim gelirse ben Benim öyle bir şeyim yok benim galerime girebilirsiniz falan Bakıyorum şu anda Yanlışlıkla demiş bir şey yaptı herhalde yanlışlıkla bir şey olur herhalde Merve demişti hangi kahve bu bugün aldığın aldım bir şey aldın çünkü 4 tane içecek değiştirdim hiçbiri yok hey Karaca bilgi ver çok seviyorlar Yani insanlar satın alma kararını vereceğim Fatma'nın takip ediyor O nedenle markaların çalışmasını tavsiye ödemeyi çünkü ben sana bir şey