dışarıda çekim yapıyoruz zaten Buradaki

Admin

Administrator
Yönetici
gerekirse klima çalışıyor kendi başına bu anlamı soğutucu işlemini gördü O yüzden 6 kullanıcılarına özellikle tavsiye ediyorum ben kendi kullandığım x4t ona da aldım ama onu da mesela zaten böyle bir sorun yok gözüküyor dolayı vardı çözdüler gönderdi onu da çok elden değil ona daha çok işte aksesuar takma aracı olarak alırsınız alırsanız ya da koruma aracı olarak da alabilirsin buruşturup sağlam bir şey darbelere karşı korunmuş da oluyor ve dolayısıyla çok taşıyacaksınız yine tavsiye ederim ama soğutucu olarak çok Projeyi x4t

ben elde ettim sonuçlar buna ihtiyaç bırakmıyor yani Zaten PC kendi kendine iyi unun Hani fiyatların ederseniz altın 300'e için satılan bu kafes 480 TL ve proje için takılan da 1000 TL bunlar hep kameranın modeline göre özel tasarlandı karışım değişiyorlar sorunun gövdesi biraz daha küçük mesela o yüzden kafeste küçülüyor maliyete yansıyor Ben bunu amazondan almıştım Türkiye'de heptürk satılıyordu ve çok saçma sapan fiyatlarla satılıyor uzayda Türkiye'deki hafta hiç bakmıyorum bile Ben bunu 2019'da amazondan sipariş etmiştim daha

sonraki small dediklerimi de biraz sonra anlatacağım onları da amazondan sipariş ettim Fakat daha sonra güzel bir şey oldu ve Türkiye'de Fujifilm distribütörlüğünü almış ve Türkiye fiyatları şu anda amazondan daha iyi olur dolayı size Çetin geri kalanında da İhtiyacı oldukça Türkiye daralmaya başladım Siz de fiyatları kontrol edersiniz Türkiye fiyatları Amazon fiyatlarından çok daha uygun şu anda Dostum Ali şimdi devam edelim önemli bu bu bu bu bu bu Türkiye'de Şuan 100 liraya satılıyor hiç değmez geçersiniz bunun işlevleri birazdan

göreceksiniz şunlardı adaptörler ile bu sektörde Bunlar şu üzerindeki delikler şöyle göstereyim standartları zaten şunlar bu İyiler Dolayısıyla bütün üzerine takabileceğiniz Böyle adaptörler diyelim bunları o standartlara Uyar yani burada çok özellikle bir şey aramanıza gerek yok Şimdi ben şeyi anlattım ya bu kafese anlattım Bu kafesin üzerine Biz çok fazla bir şey takmıyoruz ama bir tanesinin üzerine Ben Black Clup Taksim taşıma kolu vaktim oluyor zaten onu ben set olarak almıştım ama aynısını bulamadım bunda burada satılan 1446 numaralı