gücünü alan dizüstü bilgisayarlar ve Oldukça

Admin

Administrator
Staff member
hızlı bir etmekte dizüstü bilgisayarın genel olarak tasarımına baktığımızda ise hem iş hem de okulda kullanamıyor dik olarak oldukça güzel görüntüsü olmuş özellikle alüminyum kasası kuvvetlendirilmiş diyebiliriz dizüstü bilgisayar ekranına baktığımızda ise ilk dikkatimizi çeken konu oluyor dizüstü bilgisayarda yüzde 87 ekran kasa oranı mevcut neredeyse köşeden köşeye çerçevesini bir ekran var gibi görünmekte ekrana sahip ve oldukça geniş Kullanacağımız çoğu zaman belli olmuyor bu yüzden ekran ne kadar yapabiliyorsa o kadar

önemli diller için Tabii ki bu ekran tasarımlarını yaparken üreticileri zorlayan konulardan bir tanesi kamera neye
yerleştirileceği konusu dikkat ederseniz dizüstü Bilgisayarda ekran üzerine herhangi bir kamera görmüyoruz birazdan kameranı nereye gizlendi sizlere göstereceğim fakat ekran üzerinde anlatmam gereken konulardan bir tanesi full HD çözünürlüğe sahip bu ekran ve aynı zamanda tüyden göz yormayan ve ışık mavi ışık sahip çıkın da almış durumda şimdi magicmix 15'e uzaktan öngörülerek geliştirilmiş bir makina ders notlarını

tutacaksınız ödevlerinizi hazırlayacaksınız iş yazışmaları yapacaksınız videokonferanslar satılık belki uzaktan eğitim alacaksınız gözlerinizi olmayan bir ekranla sizlere sunuluyor olması ve bunu da bil sertifika ile Aslında kanıtlanması oldukça güzel detaylardan biri kameraya dönecek olursak Eğer kamera tuşu Evet bu tasarımda kameraya kullanmak istediğiniz durumlarda tuşa basıyorsunuz yerle bir mekanizma ile yukarı çıkıyor işiniz bittikten sonra tuşa tekrar geri basıyorsunuz kamera gidiyor Tabii açısı dolayısıyla biraz düşünceye sokmuş

olabilir sizi ya bu açıdan nasıl görünüyor diye Dilerseniz kamerayı ters ederim Size göstereyim nasıl oldun bilgisi üzerine 720s bir kamera yerleştirildi video konferans esnasında karşı taraf size Aynen böyle bir göz teması kurmanız oldukça zor göz teması kurmak için aşağı bırakmamız lazım kameraya kamera konusunda yani yerleşim açısı olarak bu tartışmaya çıktık yeterli görünüyor benim için bilmiyorum Siz neler düşünüyorsunuz yorumlar kısmına benle paylaşırsınız tam boyutlarda bir klavye sahibiz fakat muhabbetimiz