kafanı falan var burada yeri var bu böyle

Admin

Administrator
Yönetici
düzenler bu şekilde kızlara geçmeden önce bir şey yapalım gerçekten olunca bir kızın sağlıyordu görelim önce 15 hızlı olan resimlerini atıyorum oradan alıp 5 kıtalık şube gözükür sorsunlar Şimdi ağlayacağım orada olmayan kurşunu bekleyeceğim ben karşı değil 3.2 ışığı yandı yanında 10 dakika Yazıyor korkmuş Aksu bağlandık kendi bağlantıyı sağlarız ışıkları da yalnız görüyorsunuz Az önce bahsetmiştim Olay senin gibi yakarsınız söndürsün tek renk olur Soracaksınız Bu ürünü çıkmadığı için alınmasın Sadece bende var şimdi bağlantı yapılmış kızımız ne

bluzlar bu bağlantı hızı ile Zaten şöyle bir baktım diye bak okumada 2900 tane yazma Daikin 5 günde kaç tane atmış bunlar güzel demiş gösterilen var üzerinde daha önce söylemiştim Zilan olduğun içinde olma imkanı daha fazla oluyor bu şey bu ya Gelince dışarı çıktığımız zaman gemicinin hızıyla denetleniyor O da az önce de bahsettiğim az önce sizinle görüşmüştük Yani dinle kadar saniye civarı okuma yazma demek oluyor mu Evet tabii ki oluyor zaten ölünce bundan da daha hızlı bu kızları Biz Ayna ses yakınlarınızda bağladığın zaman listesinde

gerekçesiyle bağladığın zaman Turkcell maddesinde inceledik alabiliyoruz geçmiş sorumluluk Demek ki bunu anlayabilir mesaj 22 olsaydı o zaman içindeki vitrininde hızını daha da net göz sahada iki katlı yerinde yok tabii ki her zaman olduğu gibi gerçekleri Beste yaptım çünkü bu hızla Evet kullanımınıza görüyorsunuz ama çok büyük Dostlar atarken Her zaman da hazırlanıyorsun burada da önemli olan şeye çok çabuk değil bende değil Hamza ayrımında iyi belle kızları ne kadar düşebilir ördük köpek gecesi lan burdan yüksek hızlarda çalışmaya devam et

veri transferi yaptım ve bunun karşılığında da okurken Yani bunun buradan bilgisayara aktarırken 700 mg 18 mg battaniyeleri ulaştığını gördüm zaten ekranda göreceksiniz Ama genellikle yani 650 megabayt saniye üzerinde kalır buna yazarken ki bu daha zordur İşte o zaman işte bu piçler devreye giriyor Orada da işte 600 mg üzerinde Al sana hiç düşünmeden çizgiler ya da Biz gördük Bunlar da güzel değerler düşmüyor arada bile tuşlarla bazen düştü çıktı diye bir şey de söylemiyorum Yıldız veriyor çünkü içindeki kişilerin başında çok daha iyisini yapabilecek