kapasitede benim için bu yeterli polis olmak

Admin

Administrator
Yönetici
zor geliyor Dolayısıyla güzel bir benim transfer elde edebilirsiniz dalgalı olmasından Arifoğlu hızlı olsun o yüzden kullan işte çalıştık şeyler çal çalışacağını zaman Onun içinden 4 kargonuzu oynatacağım zaman bir sorun yaşamadan hem izleyebilirsiniz hem de bekleyebilirsiniz bu iş için uygun ve yine söylüyorum bunun içine koyduğunuz enişteyi değiştirip Benim sadece kafası koyarsanız daha hızlı koymuş Gördün işte ve içindeki yassı kemiği asla dağınık ama sorusunun Ne bileyim bu alüminyum kutu 98 gram taşıması da çok kolay Gömlek giyerim

ince ince çantasının ön gözüne atmış yanında çok rahat aşısını bulan Tabii ki bunu destekleyen her şeye takabilirsin konsolu destekli anakart ASUS laptoplar ne kadar fark etmiyor Hepsi işte özelliklerinden bir tanesi bu bunu dönüştürebilirsiniz beğen Burası diğer ucuz diyecek zannettim Ablamın da daha olduğunuzda alışmış bir taraftan Sağ olun alırsanız bunları Paraya çevirip güle kullanın diye merak edebilirsiniz hiçbir şekilde var diyor 45'e çalıştık yarım saat sürekli veren Sildim artık sıkıldım artık o şekilde ele denizleri çıkarabildim dışarıdan sizin de test

ettiğimiz zaman sen dışarıdan öpüşülecek 43 derecelik 560 gördüm bunlar iyi değerler Root Laf sokmak için orta seviyede tutacak orada elini tutmaya da engelliyor ama şansınızı zorlayıp yavaşlamasını yavaşlamıyor bu değerler Sezer Evet şimdi sadece kutu olarak alırsınız artık bir tanem erken Bulabilirsek hangisini alacağımı size bağlı uğraşacağım ya da elinden şu an benzin takılacak bir şey yok yok hazırlanırım çünkü içine koydular yani ki güzel ve dediğin gibi zaten bu şeyde de yarar yalnızım kendi dahili depolama mı değiştiriyorsunuz oradan çıkalı harici

yemek yapmak için de böyle bir kutu olarak anlaşsak takınca düzenlemiş kalmış oluyorsunuz artık 10'a kadar Sizin hem bu iş nereye gidiyor ders çalışmaya devam ediyoruz şurada Zirvesi 3 Haziran 2'den 10'lara geçtik Dolayısıyla Nyx lip topper Yoksa ne yapıyoruz Onun cevabı birazcık tuz Aşkım hemen şöyle bir iyi olsun diye de burada göstermek isterim böyle kartlarımız maaş Bunlar şu an Ben açmadım halloldu bilgisayarınızda istiyorum bunu düşündüğün olanı da var etkilendim etkileyici kenarlarında 305 bu şekilde kasa biliyordur yani bilgisayarda eski sen