modunda iken indiriyorlar arkadaşı onun için

Admin

Administrator
Staff member
burada pilates seti oyun modunu mutlaka tercih edin kulaklıkları mı Bulvar haydi bul bakalım tekrar attım bunları için şu an kulaklıklar nerede hesabı Burada dursun kulaklıklarım bul diyorum Cumartesi geliyor karşıma Arkadaşlar ekran çek indirmem gereken şu anda indirsin bakalım şu anda nerede olduğunu adresini adreste kadar ya Emniyet Evleri sokağa kadar ama numara olarak yan tarafı gösteriyor ses çal diye kendi Sen ne zaman çalışıyor kulaklıkların kendileri bir yerlerde yani attığınız bir yere şu anda şöyle dursun sen bunu bul

dediğinde tekrar ne oluyor Garanti başvurum değil seviyorsun kulaklıkları mı buluyorsun ve buluyor arkadaşlar buldum diyor çaldır diyorsun birazdan ölçmeye başlayacaklar cücükler etme Öncelikle Ses kaydet demiştik ses kaydı için Hoparlör var Bununla beraber net de yüksek frekans Hoparlör var hem alçak frekans hoparlörü hem de yüksek frekans hoparlörü ile beraber hem donanım hem de yazılımın gücünü de arkasına alıp gerçekten kaliteli bir şey vermeyin bize vaat ediyor Bu kulaklık Bu arada dolby atmos teknolojisinde desteklediğini

söylemiş olalım Peki çağrılar konusunda beklentilerini söylemiştin Yani ben kalabalık bir ortamda sokakta bu kulaklığı kullanırken çağrıları net bir şekilde duymak istiyorum Konuşurken aynı zamanda sesini de Bağırmadan karşıladı pay etmek istiyorum Bunun için aynı teknolojiler var diyecek olursanız Şöyle ki üç ayrı Mikrofon var Bu üç ayrı mikrofonu ve aynı zamanda ses alma derim Yani bu dediğiniz book ünite sayesinde kullanıcının seçenek istenmeyen seslerden aynı mümkün olan en net haliyle karşı tarafa ulaştırıyor Bu arada

dışarıdaki mikrofona yani garip bir özellik daha var bunu Geldiğinde mutlaka denemek istiyorum şimdi şu arkadaşlar da zaten mikrofon var mı kulağıma taktım Sonrasında da Samsung Galaxy s20 bir aldım diyelim ben bu ettiğin Biriyle beraber Allah 5 etabı başladı şimdi ile beraber ne yapacağız biz çekeceğiz çekerken diyelim ki bu evkb21 olsun arkadaşlar ben bunun mikrofonu kullanıyorum ama aynı zamanda benim için de bu mikrofonu kullanıyorum sanki iki tane mikrofonun varmış gibi özellikle gülok çekmesi için böyle bir özellik var