takıyoruz Bunların hepsi çekim süresini değiştiriyor

Admin

Administrator
Yönetici
ve hatta içine taktığımda eski kart bile değiştiriyor içine koyduğunuz pil bile değiştiriyor ve bunları hesaplamanız mümkün değil Ancak klip çeken biliyorsun S5 dakika 10 dakika 15 dakika 4K çekiyor 4K 30fps şok Dolayısıyla Biz bunu uzun videolarımıza kullanamıyordu ki genelde uzun satılık kapanma sorunu verdim bütün bu maceranın Bekir'e ilk ürünü şu Çok tanıyor muydu çok emin değilim Ben bunu ilk alışverişimiz 2019'da amazondan yaptım ve bunu aldım Bu bir kafes şimdi bu kafes Aslında üstündeki delikleri

görüyorsunuz Bir şeyler takıla bilsin diye buna üstündeki delikler sektör standardına zaten buna çeşitli işte trip-hop gelip oda taktıktan sonra artık bunun kafese geçiriyorsunuz sonra triko takıyorsunuz üstündeki deliklere artık mikrofon mu takarsınız Işık takarsanız bakarsınız içinde o benim için siz bu bizim için şuna bir aradı aslında şu soğutucu görevi görüyor bunu kamera bunun içine sıkı sıkı oturduğu için ondan Üzerine aynı bu işlemcilerde olduğu gibi işte cikiyorlar da olduğu gibi onlara soğutucu takmışım gibi etki ediyor Sony a6300

verdi herhalde diğerlerinde de çok farklı olacaktır diğer 6400 lazım 500'e hepsini uyuyor bu acayip etki yaptı Öyle ki elimizde bazen işte dediğim gibi ortamın Hani çekimi şartları Döner mi Bunu takmadığım 6300 kıyasla yarım saate Varan arka oluştur en kötü senaryo da 20 dakika daha fazla çekmiyor en kötü senaryo da Ama işte bizim yazdı burada Klimayı falan da açtığımızda bu aradım yarın perde kadar kar yağdığını kendileri yarım saat çekerken bunu taktığımız aldığınız ürün 1 saate kadar çekebileceğini biz ölçtük bunu böyle size

söylüyorum ama şöyle anlamayın Yani hep farkı görürsünüz istediğin gibi şartlar konusunda Işık geldi bir şey gelsin dışarıda çekim yapıyor o kadar alamazsınız yine ama stüdyo şartlarında bu smolik bizi kurtardı yurtdışında şöyle zaten bizim bunun bulma hikayemizde şu buna şey yapmışlar bunu takmışlar üstüne buradaki delikler sayesinde 2 tane fan Bağlamışlar Okan'ın soğutma çalıştırmak için bir tane batarya Bağlamışlar hep büyük tosunu oraya bir şekilde sıralıyor biz o kadar detayına girmek zorunda kalmadık dedim