zaman göreceğiz diyordum ve en sonunda

Admin

Administrator
Yönetici
Bayram öncesinde Hepsiburada Türkiye garantili şu anda görüyorsunuz Ne diyorsun Furkan One Plus 7 nin heyecan verici ülke yeni telefon modellerinin garantili bir şekilde gelmesi neyi canlandırıyor ne oluyor yani Ama şu anda çıkacak Bunlar bizim için gerçekten kıymetli belki uygulamalar konusunda da özel bir işbirliği olabilir Kısa bir hatırlatma yapayım Böyle bu belli olmaz gibi dedi şöyle bir açayım Arkadaşlar yeni telefon açıyoruz şu anda bu da kardeşi Yeditepe şu anda satılıyor bu Açıklama kısmında bırak da bu Türkiye garantili olarak almak

isterseniz bu Biz mektup inanmıyorum Evet az önce bahsettiğim iyi olun mektubu burada arkadaşım diye başlayan ve şirketinin değerlerini anlatan bir mektup Arkadaşlar daha önce hiçbir telefonun kutusundan bu çıkmamıştı Gerçekten beni şaşırttı ne yalan söyleyeyim başka bir şey var mı burada bantla belgeleri var ama o mektup güzel anları var Yani bu markanın fanları inanılmaz şu anda 3 tanesi kırıldı görüyoruz Arkadaşlar bunlar da burada dursun şu ve koyuyoruz ve telefonumuz Buldan Ben bir gözü buradan Şu an telefonda

Kameralar arka tarafa geçecek ve gerçekten bizim gönlümüzde aldı Şimdi bu birinci telefonda Hepsiburada Converse aşağıda linkini verdiğim yani Bu arada ben onu da var ama 56 GB kanalımıza gelmeye devam edecek bir sonraki Formatta çekiyorduk Şimdi artık teklif olmadı döndük İşte bu paneli den beri böyle çekiyoruz ama bence de bekliyorlar çekiyorduk da hep her zaman iki kişilikti ev orada bir kişi çekiyordu tek kişi çekiyordu Şimdi burada artık bir kişinin de kadrajda sizi rahatsız etmeyecek şekilde bir düzen kurduk Ama şöyle bir

durum var adece hani bu masaya işte birazcık daha fazla doğum yaparak lan Olmuyor bir sürü şey değiştirdik aslında bir tek masa kaldı o da değişecekti onun da sırası gelecek bak bakalım onu da araştırıyoruz arka plan zaten Aslında daha önce Biz burayı ve bu kaçta Koreliler şey yapmıştık döşemiştir ama kullanmıyordu çok fazla televizyonunu bölümler burada çekiliyordu diğerleri cevizi tarafındaydı bunu şöyle bir zararı var dedi tarafında çekildiği zaman orası tam 1/2 kişilik dekor olarak hazırlanmıştı ve böyle birazcık sen tek kişi yazdığını